Hakkımızda

 Misyon

Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek sahip olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübelerle, işbirliği içinde olduğumuz paydaşlarımızın üretkenliğini arttırmak, onlara güvenilir ürün ve yenilikçi çözümler sunarak küresel rekabette bir adım önde olmalarını sağlamaktır.

Vizyon

Bulunduğumuz sektörde güven ve dürüstlükle, insan ve doğadan yana tarafını koruyarak her daim ilklerin öncüsü olmaktır.

Tarihçe

SOREL, dürüstlük, insan sevgisi, sadakat ve kalite temelleri üzerine inşa ettiği felsefesi ışığında, Mayıs 1997’de kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana bulunduğu kimya sektöründe, sadece kimyasal hammadde ithalat ve ihracatını yapmakla kalmayıp, müşterilerine sunduğu gerek tedarik öncesi danışmanlık hizmetiyle, gerekse kullanım sırasında ve sonrasında karşılaşabileceği sorunlarla ilgili en doğru ve güvenilir kaynaklara sahip olması dolayısıyla sektörde haklı yerini kazanmıştır.

Madeni yağ, kesme yağları, gres, boya, sentetik ve doğal reçine, plastik, kozmetik, endüstriyel temizlik ve yapı kimyasallarını içine alan geniş bir yelpazedeki endüstri kollarına birinci sınıf ürün ve hizmet kalitesiyle, müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeksizin kendini geliştirmeye devam etmektedir.